Ege Ruhuyla Hayat Bulan Evler

Nef Yalıkavak projemizle ilgili detaylı bilgi almak veya satış ofislerimizi randevulu ziyaret etmek için lütfen formumuzu doldurun.

Yukarıda paylaştığım kişisel verilerin, TİMUR GAYRİMENKUL GELİŞTİRME YAPI VE YATIRIM A.Ş tarafından kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme, aydınlatma metni kapsamında gayrimenkul ürün ve hizmetleriyle ilgili bana özel fırsatlar geliştirilebilmesi, hizmetlere ve ürünlere yönelik tanıtım faaliyetleri, planlama, istatistik ve müşteri memnuniyeti çalışmaları yapabilmesi için işlenmesini , iletişim çalışmalarında kullanılmasını kabul ediyorum.

x

Nef Yalıkavak satış ofisimizi ziyaretiniz öncesinde ranvdevu almak için
444 9 633’ü arayabilirsiniz.

Nef Yalıkavak Satış Ofisi Yol Tarifi:

İnönü Caddesi üzerinde bulunan Gökçebel Migros’un hemen yanından Frank Azmağı Caddesi’ne girip hiç bir yere sapmadan ilerliyorsunuz. Palmalife Sitesi’ni geçiyorsunuz. İlerlerken Sporkent Sitesi’ni de geçiyorsunuz. Sporkent Sitesi’nden sonra Başkent Sitesi içindeki Başkent marketin solundaki yoldan aşağıya iniyorsunuz. 4 virajdan sonra sola giriyorsunuz. Beton yol bitince toprak yoldan 200 metre devam ettikten sonra sağa dönüp yolu bitirdiğinizde Nef Yalıkavak satış ofisine ulaşıyorsunuz.

Satış Ofisi Yol Tarifi